11 липня, 2024, 09:20

Ціни на нафту зросли в середу після того, як Управління енергетичної інформації (EIA) повідомило про різке збільшення обсягів нафтопереробки в США, передає Reuters.

Ф'ючерси на нафту марки Brent подорожчали на 0,5%, до $85,08 за барель, а на  американську West Texas Intermediate (WTI) — на 0,85%, до $82,10 за барель. WTI подорожчала на цілих $1 протягом сесії після того, як Управління енергетичної інформації США повідомило, що запаси нафти в США впали на 3,4 млн барелів, до 445,1 млн барелів за підсумками тижня, що закінчився 5 липня. Це значно перевищило очікування опитаних Reuters аналітиків, які прогнозували зниження запасів нафти на 1,3 млн барелів.

Обидва ф'ючерсні контракти на нафту завершили попередні три сесії зниженням на ознаках того, що нафтова та нафтопереробна галузь Техасу не сильно постраждала від урагану Берил.

У середу вранці порт Х'юстона повідомив, що всі вісім державних терміналів повернулися до нормального графіку роботи. Нафтопереробні заводи та морські видобувні платформи зазнали незначних пошкоджень від шторму і в основному також повернулися до нормальної роботи.