26 жовтня, 2023, 09:20

Ціни на нафту зросли приблизно на 2% в середу на тлі занепокоєння щодо конфлікту на Близькому Сході, але зростання було обмежене, оскільки запаси нафти в США збільшились, передає Reuters.

Ф'ючерси на нафту марки Brent ха підсумками торгів у середу виросли на 2,34%, до $90,13 за барель, а на West Texas Intermediate (WTI) – закрилися на позначці $85,39 за барель.

За словами аналітика Price Futures Філа Флінна, ціни впали на початку сесії, але перейшли до зростання через підвищені геополітичні ризики. Зокрема, Ізраїль посилив бомбардування південної частини Гази, повідомили офіційні особи. Прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що Ізраїль готує наземне вторгнення в Газу.

Тим часом запаси нафти в США за останній тиждень зросли на 1,4 млн. барелів, до 421,1 млн барелів, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA). Це може свідчити про падіння попиту на пальне, що стало негативним сигналом для ринку.  

На додаток дані Європейського центрального банку показали, що банківське кредитування в єврозоні майже зупинилося минулого місяця. Це є ще одним свідченням того, що ЄС може бути близьким до рецесії.