22 березня, 2023, 12:05

Ціни на нафту знизилися на торгах у середу після двох днів зростання, оскільки Американський інститут нафти повідомив про неочікуване зростання комерційних запасів сирої нафти в США, передає Reuters.

Ф'ючерси на Brent, які зросли більш ніж на 3% раніше цього тижня, впали у середу зранку на $0,55/бар., до $74,77/бар., а на американську West Texas Intermediate (WTI) – на $0,59/бар., до $69,08/бар.

Дані Американського інституту нафти показали, що запаси сирої нафти в США зросли приблизно на 3,3 млн барелів за тиждень, що закінчився 17 березня. Це перевершило очікування восьми аналітиків, опитаних Reuters, які прогнозували скорочення приблизно на 1,6 млн барелів.

Трейдери та аналітики чекатимуть на дані Управління енергетичної інформації США (EIA), будуть опубліковані сьогодні, щоб перевірити, чи є ознаки зниження попиту на сиру нафту.

Окрім того, ринки очікують на рішенням ФРС, яка може знову підвищити облікову ставку. Голова ФРС Джером Пауелл має оприлюднити нові економічні прогнози та плани центрального банку щодо підвищення ставок. Пауза в підвищенні ставок допомогла б активізувати економічну активність і збільшити попит на пальне.

Минулого тижня ціни на нафту впали до найнижчого рівня з кінця 2021 року після гучних банкрутств банків в США і проблем зі швейцарським банком Credit Suisse.