2 лютого, 2023, 09:20

Ціни на нафту знизилися на 3% в середу після того, як Управління енергетичної інформації США (EIA) повідомило про значне зростання запасів сирої нафти, бензину та дистилятів, а група ОПЕК+ не змінила свої квоти на видобуток.

Ф'ючерси на нафту Brent впали на $2,62, або на 3,1%, до $82,84 за барель, тоді як на американську West Texas Intermediate (WTI) - на $2,46, або на 3,1%, до $76,41, передає Reuters.

Управління енергетичної інформації повідомило, що минулого тижня комерційні запаси сирої нафти та палива в США зросли до найвищого рівня з червня 2021 року, оскільки попит залишався слабким. Запаси сирої нафти зросли на 4,1 млн барелів за тиждень, що закінчився 27 січня, до 452,7 млн барелів. Це набагато більше, ніж прогнозували аналітики. Запаси зростають вже шостий тиждень поспіль, оскільки обсяги нафтопереробки знизилися, а чистий імпорт - збільшився.

Тим часом Федеральна резервна система США знову підвищила облікову ставку: в середу вона зросла на 0,25 відсоткового пункту. Однак а ФРС пообіцяли і надалі підвищувати вартість запозичень у рамках боротьби з інфляцією.

Окрім того, міністри групи країн-експортерів нафти, відомих як ОПЕК+, залишили квоти на видобуток без змін у середу.