10 липня, 2024, 09:30

Ціни на нафту знизилися більш ніж на 1% у вівторок після того, як трейдери дізналися, що американський нафтовидобувний центр в Техасі постраждав від урагану менше, ніж очікувалося, передає Reuters. 

Ф'ючерси на нафту марки Brent за підсумками торгів у вівторок встановилися на рівні $84,66 за барель, знизившись на $1,09 за барель, або на 1,3%. Ф'ючерси на американську нафту WTI встановилися на рівні $81,41, втративши 1,1%. 

Незважаючи на те, що деякі морські платформи в США були евакуйовані, порти закриті, а переробка сповільнилася, основні нафтопереробні заводи на узбережжі Мексиканської затоки, як видається, зазнали невеликого впливу від урагану, який ослабнув і перетворився на тропічний шторм.

Перші ознаки вказують на те, що більшість об'єктів енергетичної інфраструктури залишилися неушкодженими, пишуть аналітики ING Уоррен Паттерсон та Єва Мантей у своєму звіті для клієнтів. Вони додали, що цінова динаміка на ринках сирої нафти та нафтопродуктів відображає зменшення очікувань щодо подальших перебоїв у постачанні через ураган. 

На Техас припадає приблизно 40% нафти, що видобувається в США. 

Основні техаські нафтоналивні порти повинні були знову відкритися у вівторок, а деякі підприємства нарощували виробництво. Кілька нафтопереробних заводів, серед яких завод Marathon Petroleum, готувалися перезапустити свої установки.