17 травня, 2023, 12:30

Ціни на нафту знижуються сьогодні, продовжуючи падіння у вівторок, оскільки Американський інститут нафти повідомив про несподіване зростання запасів нафти в США, передає Reuters.

Ф'ючерси на нафту Brent впали на 0,7%, до $74,67 за барель, а на West Texas Intermediate – на на 0,8%, до $70,58 станом на 11.50 за київським часом, показують дані oilprice.com.

Комерційні запаси сирої нафти в США зросли приблизно на 3,6 млн барелів за тиждень, що закінчився 12 травня, повідомляють ринкові джерела з посиланням на дані Американського інституту нафти. Сім аналітиків, опитаних Reuters, очікували падіння на 900 тис. барелів.

«Ціни на нафту залишаються низькими, оскільки енерготрейдери просто не можуть позбутися занепокоєння щодо світового попиту. Не важливо, наскільки оптимістично всі налаштовані щодо другої половини року в Китаї, поточна ситуація дуже розчаровує», – сказав Едвард Моя, аналітик компанії OANDA.

EIA опублікує свої дані про запаси нафти та нафтопродуктів у США сьогодні у другій половині дня.

Переговори про підвищення держборгу США також продовжують тиснути на ринок. Міністерство фінансів США підрахувало, що Сполучені Штати впадуть у дефолт уже 1 червня, якщо Конгрес не підніме верхню межу.