Ціни на нафту впали приблизно на $3/бар. у середу після новин про значне збільшення комерційних запасів сирої нафти в США, а також через побоювання, що зростання випадків COVID-19 Китаї вплине на попит на пальне, повідомляє Reuters.

Ф'ючерси на нафту марки Brent за підсумками торгів у середу встановилися на рівні $92,65 за барель, знизившись на 2,8%, тоді як ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) впали до $85,83 за барель, знизившись на $3,08, або на 3,5%. 

За даними Управління енергетичної інформації США (EIA), запаси сирої нафти в країні зросли минулого тижня на 3,9 млн барелів, до 440,8 млн барелів, а обсяги видобутку - до 12,1 млн барелів на добу. Аналітики очікували збільшення запасів на 1,4 млн барелів.

Запаси бензину в США впали за тиждень на 900 тис. барелів, до 205,7 млн ​​барелів, а дистиляту, які включають дизельне паливо та мазут, - скоротилися приблизно на 500 тис. барелів, повідомила EIA. Падіння в обох категоріях було меним, ніж очікували аналітики. 

Тим часом кількість випадків захворювання на COVID-19 у Гуанчжоу та інших містах Китаю різко зросли, і мільйони жителів мегаполісу повинні були пройти тести на COVID-19 у середу.

Згасання очікувань зняття карантинних обмежень в Китаї та зростання запасів нафти в США означають зниження попиту в найбільших країнах-споживачах. Водночас проблеми з постачанням нафти на світовий ринок залишаються через санкції проти Росії та скорочення групою ОПЕК+.