19 квітня, 2023, 16:00

Компанія Circle K впроваджує на своїх АЗС у Латвії новий спосіб автоматичної оплати пального – за номерним знаком, повідомляє місцеве видання Reitingi.

Після того, як клієнт зареєструє номерний знак свого автомобіля в додатку EASY FUEL і додасть банківську картку, розрахунки за паливо будуть здійснюватися автоматично. На місцевому ринку роздрібної торгівлі паливом таке рішення пропонується вперше.

Система автоматичних платежів у додатку EASY FUEL вже доступна на більшості заправних станцій і поступово впроваджуватиметься на всіх АЗС Circle K у Латвії. На даний момент скористатися послугою можуть лише клієнти – приватні особи, проте розробляються рішення, щоб найближчим часом такий варіант оплати могли використовувати бізнес-клієнти.

Керівник категорії палива Circle K Latvia Гатіс Тітовс (Gatis Titovs) зазначає: «Наша мета – покращувати та робити більш комфортним повсякденне життя клієнтів. Завдяки новому мобільному додатку та розумному рішенню вони зможуть значно економити час, заправляючись на наших АЗС. Не доведеться турбуватися і про безпеку персональних даних чи несанкціоновані транзакції – автоматична платіжна система безпечна та надійна, до того ж регулярно проводитимуться додаткові перевірки безпеки».

Якщо в налаштуваннях EASY FUEL для визначення розташування встановити значення «Завжди включено» і дозволити мобільному застосунку надсилати повідомлення, процес оплати стане повністю автоматичним: камери на АЗС Circle K розпізнають автомобільний номерний знак, система підтвердить оплату, активує насос і після завершення процесу заправки з банківської картки буде списано суму платежу за паливо.

Автоматична оплата можлива картками VISA та Mastercard, які дозволяють здійснювати онлайн-платежі. Щоб оплата палива пройшла успішно, у момент платежу при собі потрібно мати смартфон, а залишок на банківському рахунку має становити щонайменше 70 євро, які будуть зарезервовані до початку заправки автомобіля. Після завершення заправки буде знято точну суму за заправлене паливо, а зарезервована сума, що залишилася, повернеться на банківський рахунок клієнта. У разі виникнення технічних проблем у роботі програми розрахуватися за паливо можна буде звичайним способом – за допомогою мобільного платежу біля заправної колонки або на касі АЗС.

Circle K – одна з найбільших мереж АЗС у Латвії, яка включає 86 торгових точок, з них 81 АЗС надає повний спектр послуг (у тому числі 14 франшиз), 4 автоматичні заправні станції та магазин товарів повсякденного попиту у Старій Ризі.