8 серпня, 2023, 17:25

Мережа Circle K продовжує розвиватися на польському ринку. Наприкінці липня компанія відкрила станцію у Возьниках на автомагістралі А1, яка стала 400-ою в мережі. Про це Circle K повідомила на своїй сторінці у соцмережах. 

На АЗС є автоматична мийка та TIR-паркінг. Станція пропонує широку пропозицію фастфуду, включаючи гарячі обіди. Окрім того, в меню є веганські та вегетаріанські закуски, такі як Vegan Dog або Vege Burger.

Згідно з даними POPiHN, минулий календарний рік компанія завершила з 393 АЗС, а станом на кінець червня мала 397 заправок. З грудня 2016 року мережа Circle K сумарно зросла на 50 АЗС. 

Як пише petrolnet.pl, минулий календарний рік став для компанії рекордним за кількістю нових станцій. Причому 20 із них працюють за угодами про франчайзинг. Мережа також  запустила 2 власні АЗС. 

Згідно з інформацією видання, зараз компанія має 275 власних станцій під брендом Circle K і 125 – франчайзингових. У найближчі роки компанія планує продовжувати розширення у Польщі шляхом відкриття як власних, так і франчайзингових заправок.