8 червня, 2023, 17:20

Мережа станцій Circle K запустила ще одну АЗС Польщі в новій концепції Horizon, повідомляє портал petrolnet.pl.

Нещодавно відкрита автозаправна станція знаходиться в Мокшешуві, біля національної дороги №35. Нею керують незалежні підприємці за угодою про франчайзинг.

АЗС пропонує клієнтам брендові бензини miles®95 та milesPLUS®95, дизпальне miles® Diesel, а також LPG і AdBlue. Для вантажівок є швидкісні колонки Truck Diesel. Клієнти, які заправляються на станції, можуть оплачувати паливо через мобільний застосунок Circle K.

Мережа Circle K складається з майже 400 автозаправних станцій по всій Польщі. 

На станціє є крамниця та зона кафе, де можна поїсти, випити кави чи просто відпочити у затишному просторі. В кавовому куточку стоїть нова швейцарська еспресо-машина Schaerer.

Серед фастфуду Circle K виділяє хот-доги з польськими ковбасками від місцевих постачальників, наприклад, Hot Dog Bacon & Cheddar. Також в асортименті є Vegan Dog з овочевою «ковбаскою», створений для людей, що не вживають м’яса.

На станції у Мокшешуві також було застосовано енергозберігаючі технології. Зокрема, використано світлодіодне освітлення, в туалетах встановлено екобатареї, на станції здійснюється збір відходів для переробки.