2 лютого, 2023, 16:00

Мережа Circle K створить на своїх трасових станціях у Швеції сучасні туалети у співпраці з нідерландською компанією ONE HUNDRED restrooms, повідомила остання на своєму сайті.

До літа туалети в концепції ONE HUNDRED з'являться на чотирьох флагманських станціях Circle K, які зараз будуються в населених пунктах Кнівста, Флода, Еребру та Греуна. Ці чотири станції є частиною більшого проєкту, який Circle K зараз розгортає у Швеції: будівництво АЗС нового покращеного формату.

Гігієна, здоров’я та комфорт є трьома наріжними каменями інноваційної концепції вбиральні від ONE HUNDRED restrooms, зазначає компанія на своєму сайті.

«Ми хочемо представити новий рівень туалетів уздовж автомагістралей у Швеції, тому об’єдналися з ONE HUNDRED restrooms, щоб випробувати їхню концепцію на деяких наших заправках. Ми будемо уважно стежити за відгуками клієнтів і, сподіваюся, це майбутнє туалетів для Circle K у Швеції», - сказав старший менеджер із розвитку нерухомості Circle K Sweden Пер Селін.

ONE HUNDRED restrooms стверджують, що вони перетворюють відвідування туалету з необхідності на цікавий досвід. Туалети на Circle K матимуть інтерактивні дзеркала та пропонуватимуть безкоштовну послугу перевірки стану здоров’я.