Сьогодні, 31 серпня, з 14:00 до 17:00 Circle K Latvia знизить ціни на пальне на €0,15/л на всіх АЗС в країні, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на заяву компанії.   

Акція є частиною міжнародної ініціативи компанії Circle K Day, яка вперше проводиться більш ніж на 1600 АЗС по всьому світу. Circle K проводить обмежену в часі акцію як подарунок для всіх автоводіїв і мотоциклістів, щоб хоча б трохи знизити витрати на пальне.

Під час акції ціна на паливо буде знижена на €0,15/л від стандартної ціни на АЗС. Учасники програми лояльності Circle K EXTRA зможуть отримати додаткову знижку відповідного до свого рівня EXTRA: 1-й рівень – 3 центи/літр, 2-й рівень – 4 центи/літр, 3-й рівень – 6 центів/літр. Максимальний обсяг пального, який можна придбати під час акції – 100 літрів.

Circle K закликає скористатися одним зі способів безготівкових розрахунків, оскільки під час акції очікується великий потік клієнтів. Для економії часу компанія рекомендує розраховуватися за пальне одразу на ПРК через мобільний застосунок.