Мережа Circle K у Флориді (США) підписала угоду про співпрацю з американською Green Thumb Industries Inc., яка вважається найбільшим продавцем товарів з канабісу в світі, повідомляє Convenience Store News.

В рамках пілотного проєкту Green Thumb планує на початку 2023 року розмістити на АЗС Circle K по всій Флориді приблизно 10 точок продажу канабісу під своїм брендом RISE Express. Компанії підписали угоду, за якою Green Thumb орендуватиме площу на АЗС Circle K, яка має у Флориді приблизно 600 заправок. 

Заснована в 2014 році, Green Thumb Industries є продавцем товарів з канабісу з оборотом $974 млн на рік, показують дані yahoo finance. За цим показником компанія вважається найбільшим роздрібним продавцем канабісу в світі. 

«Відкриття магазинів RISE Express на об’єктах Circle K кардинально змінює ситуацію. Зручні крамниці є сильним каналом роздрібної торгівлі, а люди хочуть отримувати більше доступу до канабісу», - сказав Бен Ковлер, засновник, голова правління та генеральний директор Green Thumb. 

Понад 700 тис. жителів Флориди наразі є зареєстрованими власниками карток за програмою використання медичної марихуани, кажуть в Green Thumb, посилаючись на дані Департамент охорони здоров’я Флориди.

Компанія Green Thumb вийшла на ринок Флориди в 2018 році і наразі володіє та керує роздрібними магазинами медичного канабісу в низці міст. Компанія також має підприємство з вирощування та переробки канабісу в Гомстеді (Флорида). Загалом компанія має 17 виробничих потужностей, 77 роздрібних точок продажів і працює в 15 штатах. Штаб-квартира Green Thumb розташована в Чикаго.

Green Thumb стала для Circle K не першим партнером на ринку медичного канабісу. У 2019 році Circle K уклала угоду з канадським продавцем канабісу Fire & Flower Holdings Corp. Минулого року компанії розширили свою пілотну програму, в рамках якої Fire & Flower відкриває точки продажу канабісу біля крамниць Circle K по всій Канаді.