Американська енергетична компанія Chevron відкрила на АЗС в Каліфорнії мінімаркет ExtraMile без кас за технологією стартапу Grabango, де можна робити покупки без черг, повідомила компанія у пресрелізі.

АЗС розташована в містечку Сан Рамон в Каліфорнії на бульварі Сан-Рамон. Cервіс дає можливість покупцям не стояти в чергах і заощадити час, оскільки оплата товарів в крамниці здійснюється автоматично через додаток Grabango.

«Ми завжди прагнемо покращити досвід наших покупців ExtraMile, - сказав генеральний менеджер Chevron Stations Боб Штольц. - Тому ми раді співпрацювати з Grabango, і випробувати їхню технологію миттєвої оплати без кас на нашій станції Bollinger Canyon».

Grabango є одним з провідних постачальників технологій автоматичних платежів для великих мереж магазинів в США. Технологія комп’ютерного бачення забезпечує повністю безконтактний механізм розрахунку:клієнт бере будь-які товари у магазині та виходить, не чекаючи в черзі у касу. Особливістю технології Grabango є те, що її можна впровадити в існуючих магазинах. 

Крамниці без кас за технологією Grabango вже використовують інші оператори АЗС в США, включаючи BP та Circle K.