Видобуток нафти в Мексиканській затоці США станом на 28 вересня скоротився приблизно на 157,7 тис. барелів на добу, або на 9%, через ураган «Ян», повідомляє Reuters з посиланням на заяву Бюро з безпеки та охорони навколишнього середовища. 

За інформацією регулятора, видобуток природного газу в Мексиканській затоці скоротився на 128 млн кубічних футів, або на 6%.

Ураган Іен обрушився на узбережжя Мексиканської затоки у Флориді сильним вітром і проливним дощем, але обійшов важливі райони видобутку нафти в Мексиканській затоці. Станом на середу було евакуйовано персонал з 16 нафтогазовидобувних платформ, повідомило Бюро з безпеки та охорони навколишнього середовища.

Нагадаємо, раніше НР повідомляв, що BP і Chevron зупиняють видобуток на чотирьох морських платформах у Мексиканській затоці. BP закрила та евакуювала весь персонал з платформи Na Kika потужністю 130 тис. бар./добу. Компанія також закриває платформу Thunder Horse потужністю 250 тис. бар./добу і переміщує неосновних працівників. Chevron почала евакуацію всього персоналу зі своїх платформ Petronius і Blind Faith. Видобуток на інших платформах Chevron в Мексиканській затоці тривав в нормальному режимі.