Американські енергетичні компанії минулого тижня збільшили кількість задіяних нафтових та газових бурових установок, повідомила Baker Hughes. Це вже третій тиждень зростання поспіль. 

За тиждень, що закінчився 18 листопада, кількість нафтових і газових бурових установок в роботі зросла на 3 од., до 782 од, що є найвищим показником з березня 2020 року, йдеться в звіті Baker Hughes.

За даними Baker Hughes, загальна кількість бурових установок порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 219 од., або на 39%.

Число нафтових платформ у США зросло на одну, до 623 од., що є найвищим показником з березня 2020 року, тоді як кількість газових вишок збільшилася на дві, до 157 од.

Нагадаємо, Управління енергетичної інформації США (EIA) знизило свій прогноз зростання видобутку сирої нафти в наступному році на 21%, через кілька днів після того, як керівники нафтовидобувних компаній попередили про постійну інфляцію та обмеження в ланцюзі поставок. Раніше в EIA очікували збільшення видобутку на 610 тис. бар./добу, а тепер вважають, що він зросте на 480 тис. бар./добу, до 12,31 млн бар./добу. Це означає, що видобуток нафти в США в 2023 році може перевищити рекорд 2019 року, який становить 12,29 млн барелів на добу.