1 грудня, 2023, 13:25

Національна мережа АЗК «БРСМ-Нафта» побудувала АЗК абсолютно нового формату у с. Іванків, Київської області, передає кореспондент НафтоРинку, який відвідав комплекс.

Дизайнери, які працювали над проектом, намагалися вийти за рамки традиційних «рівних» канонів. Фасад прикрашають 3D - ромби, а на 12-метровій ціновій стелі - рідко кришталевий дисплей замість статичних табло. Особливим є і те, що на АЗК застосовані енергозберігаючі та світлодіодні системи освітлення.

«БРСМ-Нафта» прагне лідерства у всіх сферах, і це бажання особливо яскраво втілилося в дизайні нового, 215-го автозаправного комплексу, форма якого символізує інноваційне бачення майбутнього та сучасні технології»,  - наголошують в компанії.

«Ми живемо в епоху стрімкого розвитку технологій. Чи не щодня зʼявляються новини про чергове ноу-хау, що докорінно змінюють життя людини. Наприклад, наші колони облаштовані  спеціалоною профільною гумою, аби водії , відкриваючи двері авто, не пошкодили їх об метал. На даху комплексу ми плануємо встановити сонячні панелі. Це дозволить скоротити споживання електроенергії на 30-50%, долучившись до боротьбі із глобальним потеплінням. Таких «зелених» АЗК у нас вже 13», - Олександр Мельничук, директор зі стратегічного розвитку мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

Всередині комплексу клієнтам доступний знайомий асортимент товарів Good Market: кавовий куточок на базі автоматизовану каво-машину Franke А1000FM, що готує близько 20 видів напоїв, круасани, бургери, хот-доги та італійська піца з-під ножа, а ще великий асортимент десертів на будь-який смак. Традиційно – шафа з вином з Італії, Франції та Іспанії.

Довідка НафтоРинку:

Мережа «БРСМ-Нафта» працює на ринку роздрібних нафтопродуктів України з 1992 року. Станом на грудень 2023 р. - це 215 АЗК та 6 000 співробітників по всій Україні.

З початку війни мережа безкоштовно заправляє авто ЗСУ та транспорт критичної інфраструктури, на цей момент виділено 870 450 літрів пального, закуплено 700 комплектів військової форми, працівники стали донорами крові для військових і цивільних, що постраждали внаслідок бойових дій, здавши понад 100 літрів донорської крові.

З початку жовтня 2023 року благодійний фонд «БРСМ» відкрив збір на дрони-камікадзе. Станом на сьогодні передано на фронт FPV 134 дрони, на суму 2,649 млн грн.