Мережа АЗС BP у Великобританії та автовиробник MAN Truck & Bus тестують новий спосіб оплати пального вантажівками - застосунок InTruck Connect, який встановлюється в інформаційно-розважальну систему автомобіля, повідомляє Forecourt Trader.

Програма InTruck Connect є частиною цифрової екосистеми MAN SimplePay, яку створює автовиробник. MAN хоче цифровізувати всі операції, які мають виконувати водії під час роботи на вантажівці, зібравши їх в одній системі. Оператор АЗС BP стала першим партнером MAN в цьому проєкті. Програму InTruck Connect буде інтегровано в існуючу інформаційно-розважальну систему вантажівок MAN. 

Як зазначає віце-президент BP fleet Europe Александру Ефтіміу, програма InTruck Connect має бути зручною як для водіїв, так і для менеджерів автопарків, спрощуючи процес заправки. “Завдяки нашому рішенню InTruck Connect водії можуть заправитися і повернутися в дорогу в три прості кроки. Водіям потрібно лише підтвердити місце заправки в інформаційно-розважальній системі вантажівки MAN, розблокувати паливну колонку і заправитися”, - сказав він.

За словами Александру Ефтіміу, вантажівка реєструє трансакцію та сама оплачує пальне. “InTruck Connect робить процес ефективним і легким, щоб водії та менеджери могли економити час і мати більше безпеки та прозорості під час купівлі палива”, - зазначив він.

Застосунок автоматично надає менеджерам автопарків інформацію про купівлю пального, пробіг авто та інші дані, усуваючи помилки та позбавляючи водіїв необхідності самостійно вводити інформацію. 

Повноцінно запустити цей проєкт у Великій Британії MAN Truck & Bus та BP планують в останньому кварталі 2022 року, а поширити його на всю Європу - в 2023-му.