Уряд Британії запровадив санкції проти дубайської компанії, яка керує танкерами, що перевозять російську нафту.  Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Компанія Oil Tankers SCF Mgmt FZCO – серед десятків юридичних і фізичних осіб, доданих до санкційного списку Великої Британії. Згідно з даними міжнародної морської бази даних Equasis, компанія має у своєму розпорядженні флот із нафтових танкерів. Причому більшість із них перебуває у власності російської державної компанії ПАТ «Совкомфлот».

Велика Британія вперше запровадила санкції щодо «Совкомфлоту» минулого року. Відтоді багато російських суден управляються компаніями з ОАЕ.

Як пише Bloomberg, нові санкції щодо перевізників російської нафти є наймасштабнішим за всю історію Великої Британії.

Нагадаємо, США посилили контроль за дотриманням санкцій. За даними ЗМІ, США наразі погрожують операторам танкерів тюремним ув'язненням за порушення санкцій щодо російської нафти.

На початку грудня США запровадили санкції щодо двох компаній з ОАЕ і однієї з Ліберії, а також танкерів, що їм належать, за перевезення російської нафти, проданої по ціні вище обмеження, встановленого G7.

Також повідомлялося, що грецькі судноплавні компанії Minerva Marine, Thenamaris і TMS Tankers в листопаді припинили транспортування російської нафти.