BP планує збільшити інвестиції в Техасі та Мексиканській затоці, де компанія має два найбільших підприємства з видобутку нафти та газу в США, передає Reuters.

Компанія у 2023 році планує збільшити інвестиції у видобуток на суходолі США, переважно в Техасі, на 41% - до $2,4 млрд. В проєкти в Мексиканській затоці компанія вкладати по $2,3 млрд на рік у період 2023-2025 років. В останні п’ять років компанія інвестувала в офшорні родовища в США в середньому $2 млрд на рік.

Водночас BP скоротила свій план видобутку на шельфі приблизно до 350 тис. барелів нафтового еквіваленту на добу в середині 2020-х років. Раніше компанія планувала видобувати 400 тис. бар. н.е. на добу в цей період.

BP керує в Мексиканській затоці чотирма глибоководними видобувними платформами: Atlantis, Mad Dog, Na Kika і Thunder Horse. Очікується, що видобуток на проєкті Mad Dog 2 вартістю $9 млрд розпочнеться у 2023 році, повідомила компанія. В рамках цього проєкту вона має запустити в роботу свою п’яту платформу в Мекстканській затоці.