22 вересня, 2022, 11:30

BP заявила в середу, що двоє її співробітників загинули в результаті пожежі на нафтопереробному заводі в Толедо, штат Огайо, потужністю 150,8 тис. барелів на добу, повідомляє Reuters.

«Пожежу було ліквідовано минулої ночі, а нафтопереробний завод був безпечно зупинений і наразі не працює», - сказав представник компанії. «Увесь інший персонал на зв’язку, і наша команда допомоги працює на заводі».

Причина пожежі невідома, але джерело повідомило Reuters, що витік диму з нафтового блоку міг спричинити займання в іншому блоку на підприємстві. За інформацією джерела, працівники завершили технічне обслуговування на об’єкті протягом останніх тижнів, і завод відновив роботу.

У серпні канадська компанія Cenovus, яка є акціонером нафтопереробного заводу BP-Husky Toledo заявила, що викупить у BP решту 50% акцій підприємства. Очікується, що угода буде закрита до кінця 2022 року. В Cenovus тоді заявили, що нафтопереробний завод у Толедо щойно завершив капітальний ремонт.

У 2008 році Husky Energy Inc придбала 50% акцій нафтопереробного заводу в Толедо, що належав BP, утворивши спільне підприємство. Потім ця частка перейшла до Cenovus із Калгарі, коли вона об’єдналася з Husky у 2021 році.