Компанія bp pulse створить в США мережу bp pulse Gigahub, відкривши низку великих центрів швидкої зарядки, призначених для обслуговування електричних автобусів і таксі поблизу аеропортів та інших місць з високим попитом на такі послуги. Про це американський підрозділ bp pulse повідомив на своєму сайті.

Перша станція буде побудована поблизу Міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса у співпраці з Hertz і частково фінансується Каліфорнійською енергетичною комісією (CEC), яка надає грант у розмірі $2 млн на підтримку цього проєкту. 

Компанія bp pulse керуватиме будівництвом та самостійно обслуговуватиме станцію, зокрема використовуватиме власне програмне забезпечення «Omega». Станція bp pulse Gigahub поблизу летовища Лос-Анджелеса буде розташована на ділянці, що належить прокату автомобілів Hertz.

Нещодавно bp pulse і Hertz оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння щодо створення зарядної інфраструктури для електрокарів в пунктах прокату Hertz по всій Північній Америці. Згідно з угодою, компанія bp pulse керуватиме станціями зарядки електромобілів, які будуть відкриті і для клієнтів Hertz і для широкої громадськості.

Як повідомляв НР, Hertz планує замовити у автовиробника General Motors до 175 тис. електромобілів протягом наступних п’яти років. Поточна мета Hertz – до кінця 2024 року збільшити частку електрокарів до 25% свого автопарку.

BP має на меті до 2030 року розширити свою мережу зарядних станцій до 100 тис. од. у всьому світі, а до 2050 року - стати компанією з нульовими викидами.