Американський підрозділ BP підписав угоду з власником торгових центрів Simon Property Group на встановлення та управління понад 900 високошвидкісними зарядними пристроями для електромобілів на 75 об'єктах по всій території США. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву компаній. 

Перші станції з зарядними пристроями від BP Pulse будуть відкриті для громадськості на початку 2026 року. Там зможуть заряджатися транспортні засоби майже всіх виробників електромобілів, йдеться в заяві компаній.

Ця угода — одна з найбільших у сфері зарядки електромобілів для BP. Її підписання відбувається на тлі загального зниження попиту на електрокари як в США, так і деяких інших країнах світу. Нещодавно аналітики Bloomberg New Energy Finance (BNEF) повідомили, що світові продажі електромобілів загальмували: вони продовжують зростати, але на деяких ринках спостерігається падіння, і багато автовиробників відклали свої амбітні цілі щодо виробництва електрокарів.

«Ми продовжуємо вірити, що США будуть значним ринком електромобілів», — сказав Суджай Шарма, генеральний директор BP Pulse Americas, в інтерв'ю Reuters, але відмовився розкрити фінансові умови угоди. Шарма додав, що компанія планує підписати цілу низку подібних угод.

BP Pulse має понад 33,9 тис. пунктів зарядки електромобілів по всьому світу і до 2030 року планує збільшити свою мережу до 100 тис. точок, заявляла компанія раніше.