Мережа bp pulse встановила потужні зарядні станції на трасових АЗС Aral у Німеччині, створивши, як стверджує компанія, перший у Європі коридор для електричних вантажівок. Про це BP повідомила на своєму сайті.

Уздовж 600-кілометрової ділянки Рейнсько-Альпійського коридору по всій Німеччині було запущено в роботу шість зарядних станцій потужністю 300 кВт, призначених для електровантажівок. Цей коридор є одним із найбільш завантажених автомобільних маршрутів у Європі, з’єднуючи ключові порти Північного моря в Бельгії та Нідерландах із середземноморським портом Генуя в Італії.

Нові зарядні пристрої були встановлені на німецтких АЗС Aral, які належать BP. Протягом наступних шести місяців компанія планує відкрити на АЗС Aral ще дві точки швидкісної зарядки, щоб завершити створення транспортного коридору для електрокарів.

Кожна із зарядних станцій потужністю 300 кВт здатна заряджати одночасно 20 електровантажівок. Як вважають в компанії, за 45 хвилин запас ходу вантажівки можна поповнити на 200 км.

НА АЗС Aral є мінімаркети, де водії можуть купити гарячої їжі та відпочити. На станціях є туалети та душові кабіни.

BP має амбіцію встановити понад 100 тис. зарядних пристроїв у всьому світі до 2030 року.