ТОВ «Сервіс Ойл» (дочірня компанія білоруської «Бєларусьнєфть») звернулось до Господарського суду міста Києва з позовною заявою до ПрАТ «Нафтогазвидобування» (належить ДТЕК) про стягнення 41,4 млн грн. Як повідомляє ExPro, про це йдеться в судовому реєстрі.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням «Нафтогазвидобуванням» взятих на себе зобов’язань за Договором № 6578-НГД на виконання робіт з буріння свердловин від 12.11.2021р.

Позовна заява була подана з порушенням вимог, тому суд залишив її без руху. Пізніше «Сервіс Ойл» усунуло недоліки позовної заяви. Після усунення недоліків, суд прийняв позовну заяву до розгляду та призначив підготовче судове засідання, яке пізніше було перенесено на 25 травня 2023р, а сума, яку «Сервіс Ойл» хоче стягнути з «Нафтогазвидобування» зросла до 92 млн грн.

Як повідомлялося раніше, ТОВ «Нафтогазенергія», що входить у ДТЕК та належить Рінату Ахметову (згідно порталу Youcontrol) перемогло в конкурсному відборі управителів арештованих активів ТОВ «Сервіс Ойл», що є дочкою «Бєлорусьнєфті».

Крім того, у 2023 р. «Сервіс Ойл» скасувала 1 млн грн штрафу за зберігання пального без ліцензії.