22 липня, 2022, 16:05

За 2,5 тижні благодійна акція організована мережею заправних станцій WOG зібрала 1 млн. грн, що будуть направлені на лікування дітей, постраждалих в наслідок військової агресії, повідомили в компанії.

Збір коштів організовано через механізм придбання супутніх товарів, що реалізуються під брендом WOG, а саме – придбання гарячих напоїв в кав’ярнях на АЗС та в WOG CAFE в Інтерсіті та Інтерсіті+.

«Кожні дві гривні від вартості гарячих напоїв у WOG CAFE в Інтерсіті та Інтерсіті+ компанія WOG перераховує на лікування діток, що постраждали від війни. Спільними зусиллями за короткий строк вдалося зібрати кошти, які спрямували на закупівлю препаратів для Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні, де рятують діток, що постраждали від війни» - йдеться в повідомленні.

Соціальна ініціатива для клієнтів WOG CAFE в Інтерсіті та Інтерсіті+ стартувала 13 травня 2022 року. Її організаторами виступила мережа АЗК WOG спільно з Укрзалізницею та БФ «Твоя опора».

Також, ми раніше повідомляли, що мережа АЗС ОККО та благодійний фонд «Повернись живим» започаткували спільний проект. А Харківський військовий шпиталь отримав сучасне хірургічне обладнання від мережі заправних станцій KLO.