Безпілотники Служби безпеки України сьогодні атакували два російські нафтопереробні заводи у Краснодарському краї — Ільський та Афіпський НПЗ. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

За даними джерел, на Ільському НПЗ сталася велика пожежа, вражено установку первинної переробки нафти потужністю 3,6 млн тонн на рік. Як кажуть джерела, по Афіпському заводу безпілотники також влучно відпрацювали, але наслідки наразі уточнюються.

Обидва об’єкти знаходяться на відстані близько 20 км один від одного. Як пишуть російські Telegram-канали, росіяни підіймати в небо літаки, але це не допомогло захистити НПЗ.

«Такі заводи — цілком законні цілі. Вони не лише працюють на оборонку і забезпечують паливом російські війська, але є важливими для економіки РФ. Бо Росія — це Голіаф, який стоїть на нафтових ногах. Ми системно їх підрізаємо. І продовжимо робити це надалі, допоки Голіаф не впаде», — сказало поінформоване джерело.

Нагадаємо, у Краснодарському краї РФ сьогодні вночі горів нафтопереробний завод. Відео опублікували російські Telegram-канали.