Вночі нафтовий термінал у Санкт-Петербурзі атакували дрони, в результаті чого виникла пожежа, повідомляють російські ЗМІ.

У ніч на 18 січня засоби ППО «перехопили» над Ленінградською областю безпілотник літакового типу, який намагався здійснити атаку по об'єктах на території Росії, повідомило Міноборони РФ. Більше жодних подробиць військове відомство не навело.

Жителі будинків на намивних територіях Василівського острова у Петербурзі чули гучний звук, схожий на вибух, приблизно о 1:30 ночі, повідомило видання Фонтанка. 

За даними телеграм-каналу Shot, безпілотник намагався атакувати нафтовий термінал у Санкт-Петербурзі. Уламки дрона було виявлено на території АТ «Петербургский нефтеналивной терминал», також вони могли впасти у Фінську затоку. При цьому інфраструктура порту ніби не зазнала пошкоджень, і ніхто не постраждав.

Водночас, як пише телеграм-канал Baza, безпілотників могло бути три. Два з них були придушені силами радіоелектронної боротьби і впали у Фінську затоку, ще один був збитий над територією нафтоналивного терміналу. Уламки впали на відкритій території одного з елеваторних майданчиків порту, між резервуарами з мазутом. Після падіння дрона стався вибух, унаслідок чого почалася пожежа. Площа загоряння становила 130 кв. метрів, стверджує Baza.