23 березня, 2023, 15:12

Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) за оперативного супроводження головного оперативно-розшукового відділу Чернігівського прикордонного загону Держприкордонслужби викрили схему незаконного виготовлення та збуту дизельного палива та бензину. Про це повідомляється на сайті БЕБ.

Як зазначається в повідомленні БЕБ, проведено низку обшуків за адресам здійснення виробничої діяльності та за адресами підприємств, які безпосередньо купували незаконно виготовлену продукцію. Вилучено понад 700 тис. літрів пального.

Співробітники БЕБ встановили, що особи одного із товариств налагодили переробку нафти та виробництво низькоякісного пального шляхом додавання різних розчинників. У подальшому незаконно виготовлена продукція під виглядом «Газового конденсату», який не підлягає акцизному податку, реалізовувалась різним підприємствам за готівку, які в свою чергу продавали підакцизну продукцію через мережу незаконних АЗС.

Згадане товариство, завдяки незаконній діяльності ухилилося від сплати акцизного податку в розмірі понад 12 млн грн. Наразі проводяться необхідні слідчі дії, встановлюється повне коло осіб, причетних до схеми.