9 серпня, 2022, 16:25

Співробітники Бюро економічної безпеки України, викрили підприємство яке упродовж 2017 2022 років ухилилося від сплати податків на суму понад 3 млрд грн, повідомляє БЕБ. Слідством також встановлено, що службові особи компанії, також протиправно перерахували на користь юридичної особи, яка підконтрольна російській нафтовій компанії, кошти на суму понад 5 млрд грн. з метою їх легалізації. 

За клопотаннями прокурорів Офісу Генерального прокурора накладено арешт на корпоративні права підприємства, яке є одним із найбільших виробників органічних хімічних речовин на території України, на загальну суму понад 2,3 млрд грн, а також на 35 об’єктів нерухомості цього підприємства.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків та легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводження Департаменту стратегічних розслідувань НП України. З метою виконання завдань кримінального провадження Офісом Генерального прокурора організовано взаємодію з Державною податковою службою України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.