Нафтосервісна компанія Baker Hughes заявила, що з 1 жовтня спростить свою структуру з чотирьох до двох бізнес-підрозділів, повідомляє Reuters. В рамках реструктуризації компанія також скоротить команду виконавчого керівництва. Як очікується, це дасть можливість зекономити щонайменше $150 млн. 

Згідно з повідомленням, Baker Hughes об’єднає два свої нафтопромислові підрозділи в один - Oilfield Services & Equipment під керівництвом Марії Клаудії Боррас, яка була виконавчим віце-президентом нафтопромислового бізнесу компанії з 2017 року. До 2025 року компанія планує підвищити рентабельність свого підрозділу Oilfield Services & Equipment до 20%, йдеться в її презентації.

Baker Hughes також створить підрозділ Industrial & Energy Technology шляхом злиття двох своїх структур - Turbomachinery & Process Solutions (TPS) та Digital Solutions. Новий підрозділ очолить Род Крісті, який керував підрозділом TPS. Підрозділ Industrial Energy & Technology займатиметься бізнесом, пов’язаним зі зміною клімату, таким як уловлювання вуглецю, водень і управління викидами.

Компаніє очікує, що оборот цього підрозділу в 2022-му та 2023 роках становитиме $10 млрд та $11 млрд відповідно, а цього року - близько $200 млн. Окрім того, Baker Hughes очікує, що до 2030 року уловлювання вуглецю приноситиме компанії від $6 млрд до $7 млрд на рік. 

«Це був передбачуваний крок. Він наблизив компанію до повного розділення двох підрозділів», - зазначив сказав керуючий директор інвестиційної компанії Evercore ISI Джеймс Вест.