ТОВ «СПЕКТР-ОЙЛ» не скасувало в апеляції 143 тис. грн штрафу за порушення порядку ведення обліку пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

Посадовими особами ГУ ДПС у Вінницькій області проведено перевірку АЗС (с. Вінницькі Хутори, Вінницький р-н, Вінницька обл.), що належить ТОВ «СПЕКТР-ОЙЛ» (власник – Ігор Любарський; директор – Артур Чадунелі). За результатами перевірки встановлено факти здійснення роздрібної торгівлі дизельним пальним, що необліковане у встановленому законодавством порядку, а саме: відсутні накладні чи будь-які документи, що підтверджують облік та походження товарів, що на момент перевірки знаходиться у місці продажу, відсутні змінні звіти оператора та відсутній журнал обліку нафтопродуктів. 

Під час проведення перевірки реалізовано необлікованого дизельного пального 387 літрів на загальну суму 19,9 тис. грн. Крім того, на АЗС зберігалось в резервуарі 2,4 тис. літрів необлікованого дизельного пального на загальну вартість 123 тис. грн. 

На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР про застосування до Товариства 143 тис. грн штрафних санкцій. Не погодившись із зазначеним, ТОВ «СПЕКТР-ОЙЛ» звернулось до суду з позовом про визнання протиправним та скасування вказаного ППР. Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду від 17.11.2023 Товариству відмовлено у задоволені позову. Не погоджуючись з даним рішенням суду, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги. Постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 19.03.2024 апеляційну скаргу ТОВ «СПЕКТР-ОЙЛ» залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін. 

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.

Схожі новини