ТОВ «Віталіті Міст» не скасувало через суд 19,5 млн грн штрафу за порушення податкового законодавства. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

 ГУ ДПС у Сумській області проведено перевірку АЗС (Сумська обл., Сумський р-н), що належить ТОВ «Віталіті Міст» (стара назва – ТОВ «ПРАЙМ ГРУПП НАФТА») (власники – ВІТАЛІТІ ГРУП ЛТД КОРПОРАЦІЯ та ПОЙНЕН ПАРІМАЛА; директор – Геннадій Хуцішвілі). У ході перевірки зафіксовано ряд порушень, зокрема: створення та роздрукування касових чеків, що не відповідають встановленим вимогам щодо форми та змісту розрахункових документів та як наслідок невидачі (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункових операцій; проведення розрахункових операцій в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів) через програмний реєстратор розрахункових операцій при продажу товарів у сфері торгівлі зі створенням у паперовій/електронній формі та надання споживачеві розрахункових документів не встановленої законодавством форми та змісту; незабезпечення подання до контролюючого органу по дротових або бездротових каналах зв'язку електронних копій розрахункових документів, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстратора розрахункових операцій. 

На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР про застосування до Товариства штрафних санкцій в загальному розмірі 19,5 млн грн. Не погодившись із зазначеним, ТОВ «ВІТАЛІТІ МІСТ» звернулось до суду з позовом про визнання протиправними та скасування вказаних податкових рішень. Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про правомірність винесених ППР та застосування штрафних санкцій, а також про відсутність підстав для задоволення позовних вимог Товариства. Відтак, рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 04.03.2024 ТОВ «ВІТАЛІТІ МІСТ» відмовлено у задоволенні позову.

Нагадаємо, на початку квітня 2024 р. про купівлю мережі Prime заявив Антон Ломаний з «Дюваль Компані». Цього тижня власник бренду Prime Дмитро Льоушкін в соцмережі написав, що активи не продавав, а «здав другу в оренду».

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.