ТОВ «НІКО ОІЛ» скасувало через суд анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

ТОВ «НІКО ОІЛ» (власники – Микола Омелянський та Людмила Галах; директор – Микола Омелянський) у липні цього року звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС у Рівненській області про визнання протиправними та скасування розпоряджень про анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним на АЗС (Рівненська обл.), зобов’язання відповідача видалити з відповідного реєстру інформацію щодо анулювання вказаних ліцензій. 

Позовні вимоги позивач обґрунтував тим, що рішення відповідача щодо анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним є протиправними, адже позивачем для отримання ліцензій подано всі визначені законом документи, у зв’язку з чим ліцензії були законно видані відповідачем. Вказав, що прийняті контролюючим органом розпорядження порушують права ТОВ «НІКО ОІЛ», оскільки з моменту отримання Товариством оспорюваних розпоряджень ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним вважаються недійсними, а тому позивач фактично позбавлений можливості здійснювати господарську діяльність. 

Проаналізувавши матеріали справи, суд дійшов висновку, що відповідачем не вказано, які саме з наданих Товариством документів, що подавались разом із заявою для отримання ліцензії, є недостовірними та не надано доказів, що підтверджують відповідні обставини. 

Як наслідок, позовні вимоги ТОВ «НІКО ОІЛ» задоволено повністю. Так, рішенням Рівненського окружного адміністративного суду від 19.09.2023 визнано протиправними та скасовано спірні розпорядження; зобов’язано ГУ ДПС у Рівненській області видалити з відповідного реєстру інформацію щодо анулювання ТОВ «НІКО ОІЛ» ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним. Крім того, за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ДПС у Рівненській області стягнуто судовий збір у розмірі 5,4 тис. грн

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.