21 грудня, 2023, 09:30

ДПС за результатами перевірки АЗС у Житомирській області виявила порушення при проведенні розрахункових операцій, через що заправці загрожує 64 млн грн штрафу та анулювання ліцензії на роздрібну торгівлю пальним. Про це повідомила пресслужба Головного управління ДПС у Житомирській області.

Згідно з повідомленням, нещодавно працівники Головного управління ДПС у Житомирській області провели перевірку однієї з автозаправних станцій на території Житомирської області.

«В ході проведення перевірки порушення норм Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», в частині ведення обліку товарних запасів та програмування реєстратора розрахункових операцій, за порушення якого до платника застосовано штрафну санкцію в сумі більш ніж 48 тис. грн та порушення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» №481/95-ВР від 19.12.1995, в частині ліцензування господарської діяльності», – йдеться у повідомленні.

Матеріали перевірки направлено до управлінням контролю за підакцизними товарами для застосування штрафної санкції в сумі близько 64 млн грн та анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, зазначили в ДПС.