9 серпня, 2022, 14:10

Нова АЗС під брендом Choice Market в Денвері (США) збудована в сучасному мінімалістичному дизайні, а на її невеликій за розміром стелі всього два найменування: бензин та електроенергія, повідомляє The Drive.  

На АЗС Choice Market є простора крамниця під таким самим брендом, ПРК та дві зарядні станції постійного струму потужністю 50 кВт з роз’ємами CCS та CHAdeMO. Ціна на зарядку на їхній станції становить $0,15/кіловат-годину. Компанія і сама використовує Nissan Leaf як транспортний засіб для доставки замовлень з магазину.

Керівники АЗС не приховують, що для них основний бізнес - це магазин. Тож ціна на електроенергію на стелі - це спосіб привернути увагу власників електрокарів та заманити їх до своєї крамниці. Водночас на продажах електроенергії поки заробляють мало.

Бренд зосереджується на здорових і якісних продуктах харчування. За словами операційного директора Choice Market Бена Кіпфера, електромобілі зазвичай заряджаються по 30-50 хвилин, тож їхня мета - запросити їх до магазину на чашку кави та перекус. «Люди, які заходять сюди, завжди кажуть: це найкраща заправка, на якій я коли-небудь був», - ствержує Кіпфер. 

Окрім АЗС на Колфакс-авеню в Денвері, Choice Market управляє ще двома крамницями.