ТОВ «АЗС СТАТУС – ОЙЛ» не скасувало через суд 250 тис. грн штрафу за торгівлю пальним без ліцензії. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.

Працівниками ГУ ДПС у Миколаївській області проведено перевірку АЗС (Миколаївська обл., м. Миколаїв), що належить ТОВ «АЗС СТАТУС –  ОЙЛ» (власник та директор – Андрій Діський). Перевіркою встановлено факт роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії. На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР про застосування до Товариства 250 тис. грн штрафних санкцій.

Не погодившись із зазначеним, ТОВ «АЗС СТАТУС – ОЙЛ» звернулось до суду з позовом про визнання протиправними дій щодо проведення перевірки, визнання протиправним та скасування ППР. Свої вимоги позивач обґрунтував тим, що в наказі на проведення перевірки відсутні будь-які посилання на повідомлення/інформацію про порушення позивачем законодавства чи інші підстави, що спричинили необхідність призначення перевірки. Наказ не був вручений представнику позивача за місцем здійснення діяльності Товариства, не пред`явлено направлення на перевірку, перевіряючі не були допущені до перевірки.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про правомірність прийняття спірного ППР та застосування до Товариства штрафних санкцій. Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду від 18.03.2024 ТОВ «АЗС СТАТУС – ОЙЛ» відмовлено у задоволенні позову

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.