21 березня, 2023, 15:00

Видання The Sun Online назвало АЗС BP у Корбі, графство Нортгемптоншир, «найбільш пограбованою у Великобританії», зазначивши, що минулого року там було зафіксовано майже дві сотні  інцидентів, переважно крадіжок товарів з магазину.

За інформацією The Sun, минулого року на цій АЗС було зафіксовано загалом 188 інцидентів, зокрема крадіжок товарів з магазину, актів насильства та пограбувань. Це майже в 4 рази більше, ніж в 2022 році.

Для розслідування частини інцидентів залучали поліцію, інші ситуації вирішують охоронці АЗС, яких нещодавно найняла компанія BP. Минулого місяця в мережі з’явилося відео з цієї АЗС, де пара в масках спустошує м’ясні полиці, а персонал безпорадно спостерігає, невзмозі їм перешкодити. 

Тепер на станції є охоронці, які носять натільні відеокамери і кажуть, що готові захистити клієнтів і місцеву громаду. Охоронці розповіли, що деякі нахабні злодії брали товари з полиць прямо на очах у персоналу. Причому одна жінка, Елеонор Хантер, крала товари з цієї крамниці 14 разів за три місяці на загальну суму £2 тис.

Водночас клієнти станції у спілкуванні зі ЗМІ похвалили персонал, сказавши, що мінімаркет працює добре.