20 вересня, 2023, 15:50

У вересні Unimot Group відкрила автозаправну станцію AVIA поблизу Познані з супермаркетом SPAR у новому форматі – з повним спектром послуг, свіжими продуктами та рестораном. Про це повідомила на своєму сайті Unimot Group, яка є оператором мережі АЗС AVIA в Польщі та Україні.

Площа торгового залу становить понад 250 квадратних метрів, а асортимент пропонованих товарів майже в п'ять разів більший, ніж у форматі SPAR Express, який до цього часу працював на АЗК AVIA. 

Це магазин з широким асортиментом, доступний для покупців і в неділю, коли звичайні супермаркети на працюють. «Формат супермаркету SPAR вирізняється широким асортиментом продукції, включаючи фрукти та овочі на вагу, свіжий хліб, м'ясні та молочні продукти. Асортимент супермаркету SPAR охоплює акції, які оновлюються кожні два тижні і детально описані в рекламних бюлетенях SPAR», – повідомили в компанії.

Новий автозаправний комплекс AVIA розташований недалеко від швидкісної автомагістралі S5. Об'єкт може привабити водіїв вантажівок, зазначається у повідомленні. На території є 4 майданчики для обслуговування вантажівок, додатково доповнені паливною колонкою AdBlue. Водії вантажівок можуть скористатися кількома паркувальними місцями, душовими та туалетами. На АЗС AVIA в Познані-Висоготово, крім пилососів та компресора, є також станція для зарядки електромобілів та автоматична і ручна мийка (6 стендів).

На станції  є ресторан з широким асортиментом страв, які готуються шеф-кухарем зі свіжих продуктів. У приміщенні знаходиться також другий ресторан, яким керує стороння компанія.

Кількість магазинів SPAR Express на АЗК AVIA зросла до 45 од. «За рік ми відкрили понад 40 нових точок SPAR Express на станціях AVIA. Це в середньому по одній точці кожні два тижні. Нещодавно ми представили соки та готові страви Fresh to go в магазинах SPAR, які ідеально вписуються в бізнес-модель магазинів, що працюють на АЗК. Наша стратегія зростання в сегменті Express, тобто в транзитних пунктах і на АЗС, успішно реалізується, як ми і анонсували», – пркоментувала генеральний директор SPAR Polska Вейн Ходсон.