14 листопада, 2023, 10:55

Вінницький окружний адміністративний суд зупинив дію розпорядження київського обласного управління Державної податкової служби, через яке були закриті всі АЗС «Авантаж 7» у Київській області. Про це йдеться у судовому реєстрі.

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Комар П.А., розглянувши заяву про забезпечення позову в адміністративній справі за позовом: товариство з обмеженою відповідальністю "Авантаж-7" до: головного управління Державної податкової служби у Київській області про: визнання протиправним та скасування розпорядження, зобов'язання видалити записи про анулювання ліцензій

Компанія «Авантаж 7» оскаржила розпорядження податкової та попросила відновити дію ліцензій. В обґрунтування заяви представник компанії зазначив, що анулювання ліцензій призводить до зупинення господарської діяльності підприємства, що тягне за собою втрату прибутку та неможливість виплатити заробітну плату персоналу.

Суд вирішив задовольнити заяву «Авантаж 7» про забезпечення позову та зупинити дію розпорядження Головного управління ДПС у Київській області N 885-р від 31.10.2023 про анулювання ліцензій на торгівлю пальним.