Власниця мережі АЗС Avantage7 вбачає в ситуації з анулюванням ліцензій у мережі антиконкурентні дії та вимагає законного розгляду по суті справи, про це вона повідомила в інтерв’ю: «Ми не зручні, бо продаємо дешеве пальне».

«В нас нема і не було ніколи націнки в 10-15 гривень на літрі, як на зелених станціях. Для довідки, в нас вартість бензину на стелі від лідерів по високих цінах відрізняється на 8 грн!» - заявляє в інтерв’ю Наталія Чіріч.

Окрім того, вона вбачає значну помилку в застосуванні не перевіреної методики обчислення рейтингу сплачених податків та сумнівне джерело аналітичних даних, на які не можуть спиратися державні податкові органи для винесення рішення по сплаті чи не сплаті податків.

Перспективи розв’язання ситуації вбачає тільки в правовому полі та зазначає, що компанія вже позивається до Державної Податкової служби України, а поки компанія виконує всі взяті на себе зобов’язання по існуючим контрактам.

Про те, наскільки відрізняється націнка в мережі Avantage7 від гравців ринку, а також про коректність нарахування заробітної плати працівникам та про організацію бізнес процесів в компанії читайте в розділі «Статті».

Нагадаємо, 5 жовтня Avantage7 всупереч ринку знизила вартість бензину А-95 на АЗС до 49,95 грн/л. та сплатила 900 млн.грн податків за 2022 та 9 місяців 2023 року.

Джерело: НафтоРинок