Німецький оператор АЗС Aral прагне прискорити розширення своєї мережі надшвидких зарядок для електромобілів, подвоївши їхню кількість, повідомила компанія на своєму сайті. 

Зараз компанія управляє приблизно 1,5 тис. точками зарядки, але протягом 2023 року планує інвестувати до €100 млн та розширити мережу до 3 тис. пунктів під брендом Aral pulse.

У другій половині 2022 року Aral pulse розширила свою мережу на 50% до 1,3 тис. зарядних точок. Однак інтерес клієнтів до послуг зарядки зростає ще швидше, адже за цей період компанія продала вдвічі більше електроенергії, ніж у першій половині року.

«Всього за 24 місяці ми побудували одну з найбільших мереж надшвидкої зарядки в Німеччині. І в 2023 році Aral продовжуватиме задавати темп розширення зарядних станцій. З нашими цілями щодо розширення на цей рік ми на шляху до досягнення нашої середньострокової мети – понад 5 тис. зарядних точок», – сказав Александр Юнге, член правління Aral з питань електромобільності.

Aral зосереджується в першу чергу на швидкій і надшвидкій зарядці потужністю до 300- 350 кВт. За умови, що електромобіль може приймати електроенергію на такій швидкості, він може поповнити заряд акумулятора до 80% протягом лише 10 хв.