10 жовтня, 2023, 14:05

Польська компанія Anwim S.A., оператор мережі автозаправних станцій Moya, отримав позику на суму 229 млн злотих у Bank Gospodarstwa Krajowego. Кошти підуть на розширення мережі АЗС Moya, передає портал petrol.net з посиланням на заяву компанії. 

Залучені кошти будуть використані на будівництво, модернізацію та придбання АЗС, йдеться у повідомленні. Bank Gospodarstwa Krajowego має довгострокове партнерство з компанією Anwim, підтримуючи реалізацію її довгострокової стратегії розвитку. 

Anwim щороку додає до мережі Moya приблизно 50 нових заправок, і компанія має намір зберегти нинішні темпи зростання. До 2028 року компанія хоче мати щонайменше 700 АЗС по всій Польщі. Наразі мережа АЗС Moya налічує 430 пунктів по всій Польщі, а до кінця наступного року їх буде 500, кажуть в Anwim. 

«Фінансування стане важливою підтримкою для подальшого розвитку мережі АЗС Moya – ми є лідером з точки зору динаміки зростання і маємо намір зберегти цю позицію», – зазначив Рафал Пєтрасіна, генеральний директор Anwim S.A.

Окрім продажу пального, АЗС Moya пропонують широкий асортимент супутніх товарів. Компанія також розвиває концепцію кав'ярень Caffe Moya, де можна придбати напої та закуски. Anwim S.A. також є крупним імпортером пального до Польщі. 

У травні НафтоРинок повідомляв, що Anwim побудував нову АЗС у Польщі, яка стала 410-ю в мережі Moya.