25 жовтня, 2023, 17:55

Антимонопольний комітет України (АМКУ) шукає спеціалістів ринків нафти і нафтопродуктів, енергетики та газу.

Про це йдеться в повідомленні АМКУ

Антимонопольний комітет України шукає в свою команду:

  • головного спеціаліста відділу оптових енергетичних ринків Департаменту досліджень і розслідувань ринків паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства;
  • головного спеціаліста відділу ринків нафти і нафтопродуктів Департаменту досліджень і розслідувань ринків паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства;
  • провідного спеціаліста відділу ринків газу Департаменту досліджень і розслідувань ринків паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства

Основними завданнями посадовців є:

  • проведення досліджень товарних ринків;
  • розгляд заяв і справ щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції;
  • участь у розробленні пропозицій щодо законів та інших нормативно-правових актів, які регулюють питання розвитку конкуренції, конкурентної політики та демонополізації економіки, погодженні в установленому порядку проєктів законів, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю, що можуть вплинути на конкуренцію.

Посадовий оклад головний спеціаліста становитиме 11 300 грн., провідного спеціаліста – 9 000 грн.

Вимоги до кандидата: вища освіта (не нижче молодшого бакалавра), вільне володіння державною мовою, знання законодавства про захист економічної конкуренції, навички впевненого користувача програм Microsoft Office.

Призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше, ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану. Резюме приймаються до 10 листопада 2023 року на електронну адресу kolbun@amcu.gov.ua.

У разі виникнення запитань звертайтесь до Лариси Приходько за тел. (044) 251 62 26

Нагадаємо, в вересні 2023 р. Кабінет Міністрів вніс до Верховної Ради подання про призначення колишнього очільника Донецької обласної військової адміністрації (ОВА) Павла Кириленка.

В липні АМКУ оштрафував чотирьох операторів АЗС сумарно на понад 2 млн грн. Основна сума штрафу припадає на «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА». 

Джерело: АМКУ