14 березня, 2024, 11:10

Антимонопольний комітет України (АМКУ) на своєму засіданні сьогодні розгляне заявки «Укрнафти» на концентрацію активів «Глуско», яку пов’язують зі зрадником Віктором Медведчуком. Про це йдеться в проєкті порядку денного засідання АМКУ.

Засідання має початися сьогодні об 11.30. Усі заявки «Укрнафти» на концентрацію були подані 31 січня 2024 року. Зокрема, йдеться про такі компанії: ТОВ «Глуско Рітейл», ТОВ «Роксолана», ДП «ДОБРОБУТ» КОМПАНІЇ «ГЛУСКО ЕНЕРДЖІ МЕНЕДЖМЕНТ КОМПАНІ ЛІМІТЕД», ТОВ «Каскад-Агросервіс», ПП «НРО», ТОВ «УНТ-Центр», ТОВ «ТФК «Європа ЛТД», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «КЕРШЕР», ТОВ «Тиса», ТОВ «Л.Б.П.», ТОВ «Газ-Груп», ТОВ «Юкон», ТОВ «Авіаційна паливно заправна компанія», ПП «Каскад», ПП «Трейд Нафта Комплект», ДП «Блізнєци», ТОВ «Трансбуд».

Нагадаємо, 1 лютого повідомлялося, що «Укрнафта» досягла компромісу з АРМА у справі про передачу їй арештованих АЗС Glusco: держкомпанія перерахувала до бюджету 21 млн грн і готується прийняти в своє управління ці активи.

Учора в АРМА заявили, що виграли судову справу проти «Нафтогаз Ойл Трейдингу» (НОТ) про розірвання з компанією в односторонньому порядку договору про управління АЗС «Глуско».