28 листопада, 2022, 15:22

Антимонопольний комітет  за неподання інформації оштрафував двох операторів мереж АЗС - Shell та SOCAR - на 43,5 млн грн та 240 тис. грн відновідно, а енерготрейдера «Енжі» - майже на 4 млн грн , повідомив комітет в своєму Telegram-каналі.

За неподання інформації на вимогу державного уповноваженого АМКУ, що є порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції», на «Альянс Холдинг» накладено штраф у розмірі 43,45 млн грн (це найбільший штраф, який накладався АМКУ за цим видом порушення). «Енжі Енерджи Менеджмент Юкрейн» за неподання інформації АМКУ оштрафовано на 3,941 млн грн, а компанію «Сокар Енерджі Україна» - на 239,86 тис. грн

Як повідомляв ExPro, тимчасова адміністративна колегія АМКУ винесла рішення щодо накладення штрафу на «Альянс Холдинг» та «Енжі Енерджи Менеджмент Юкрейн» за неподання інформації на вимоги державного уповноваженого АМКУ щодо укладання іноземними компаніями, з якими вони пов’язані, угод у російському проєкті «Північний потік – 2». Водночас ці компанії не є безпосередніми учасниками проєкту «Північній потік-2».