28 червня, 2023, 12:20

Американська мережа Buc-ee's відкрила новий АЗК у місті Сівервіль, штат Теннессі, який має найбільшу в світі крамницю формату convenience store. Про це повідомляє спеціалізоване видання CSP Daily News з посиланням на прес-реліз Buc-ee's.

Новий АЗК з магазином площею 74 тис. квадратних футів (приблизно 6875 м²), запрацював 26 червня. Ця станція стала 46-ю в мережі Buc-ee's і наразі має найбільшу в світі крамницю, що працює на АЗС. 

Раніше найбільшою крамницею формату convenience store в мережі Buc-ee's та у світі вважався магазин на АЗС компанії у Нью-Браунфелсі, штат Техас. Крамниця на цій станції має площу 68 тис. квадратних футів (6317 м²). Однак у лютому 2024 року Buc-ee's збирається відкрити у Люлінгу, штат Техас, свій магазин площею 75 квадратних футів (6968 м²) і знову поставити новий рекорд. 

Поряд з гігантським магазином знаходиться 120 паливно-роздавальних колонок та автомийка. В крамниці можна купити фірмові страви Buc-ee's, включаючи техаське барбекю, домашню помадку, колачі, боброві нагетси, в'ялене м'ясо, свіжу випічку а також багато сувенірів та інші супутні товари.