16 травня, 2024, 16:50

Податкові перевірки не виявили якихось серйозних порушень в роботі мережі АЗС Amic в Україні, однак Бюро економічної безпеки (БЕБ), чиє розслідування в 2022 році призвело до арешту активів компанії, жодним чином на це не реагує. Про це співвласник Amic Energy в Україні Гюнтер Маєр розповів в інтерв’ю Liga.net.

За словами Маєра, в кінці минулого року податковці провели всебічну податкову перевірку з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період із 2017-го до червня 2023 року. Причому перевірка щодо нарахування та сплати єдиного внеску на державне соціальне страхування охоплювала 12 років — довший період, ніж Amic володіє українськими активами.

«За результатами комплексної податкової перевірки щодо компанії не були застосовані суттєві штрафні санкції за недотримання норм українського законодавства. Також не було здійснено додаткових податкових донарахувань. Жодне з припущень БЕБ не підтвердилося», — сказав він. 

Водночас це не виклакало жодної реакції з боку БЕБ, за завинуваченнями якого суд в 2022 році арештував заправки Amic у межах досудового розслідування.

«На жаль, наша робота з БЕБ трохи однобока: ми зі свого боку надаємо докази та документи, але не отримали жодної змістовної відповіді від БЕБ. З 2022 року немає жодних реальних новин у цій справі», — зазначив Маєр.