На ТОВ «ХЛІБОРОБ-С» неправомірно накладено 500 тис. грн штрафу за зберігання пального без ліцензії. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

Посадовими особами ГУ ДПС у Житомирській області проведено перевірку ТОВ «ХЛІБОРОБ-С» (власники – Сергій Рибінський та Володимир Рибінський; директор – Сергій Рибінський) за місцем здійснення господарської діяльності за адресою: вул. Привокзальна, 48, смт Нова Борова, Хорошівський р-н, Житомирська обл. 

У ході перевірки зафіксовано факти зберігання пального без наявності відповідної ліцензії, а також неподання до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлень про об’єкти оподаткування або об’єкти пов’язані з оподаткуванням або через які проводиться діяльність. На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР про застосування до Товариства 500 тис. грн штрафних санкцій.

Не погодившись із зазначеним, ТОВ «ХЛІБОРОБ-С» у грудні 2022 року звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС у Хмельницькій області, ДПС України про визнання протиправними та скасування ППР. Рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 26.04.2023 позовні вимоги задоволено повністю. Крім того, за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ДПС України у Хмельницькій області стягнуто 7,5 тис. грн судового збору. 

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, відповідачем подано апеляційну скаргу, в якій він просив скасувати оскаржуване рішення та ухвалити нове, яким в задоволені позовних вимог відмовити в повному обсязі. Постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09.08.2023 апеляційну скаргу ГУ ДПС у Житомирській області залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.