На ТОВ «АГРО НАФТА ТРЕЙД» правомірно накладено 2,1 млн грн штрафу за порушення порядку ведення обліку пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.

Працівниками ГУ ДПС у Черкаській області проведено перевірку ТОВ «АГРО НАФТА ТРЕЙД» (власник та директор – Анатолій Швець) щодо контролю за дотриманням вимог законодавства з питань обліку, ліцензування, виробництва, зберігання, транспортування пального, цільового використання пального платниками податків за місцем фактичного провадження діяльності: Черкаська обл., Уманський р-н. У ході перевірки зафіксовано факт здійснення роздрібної торгівлі пальним через електронний контрольно-касовий апарат, не зазначений у ліцензії. На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР про застосування до Товариства 2,1 млн грн штрафних санкцій.

Не погодившись із зазначеним, ТОВ «АГРО НАФТА ТРЕЙД» звернулось до суду з позовом про визнання протиправними та скасування вказаного штрафу. Рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 05.10.2023 позов задоволено. Відповідач в апеляційній скарзі просив скасувати вказане судове рішення та ухвалити нове, яким відмовити у задоволенні позову, оскільки вважав, що судом першої інстанції неповно з'ясовано обставини справи, висновки суду не відповідають обставинам справи, судом неправильно застосовано норми матеріального права, порушено норми процесуального права.

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 06.02.2024 апеляційну скаргу ГУ ДПС у Черкаській області задоволено: рішення суду першої інстанції скасовано та ухвалено нове рішення, яким позов ТОВ «АГРО НАФТА ТРЕЙД» залишено без задоволення.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.